Facebook Pixel Ολυμπιακός - Πανιώνιος 4-0: Τα highlights (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-02-15 23:00:00

Το "πάρτι" του Ολυμπιακού με 4 γκολ σε 24 λεπτά - "Επιστροφή" με γκολάρα ο Φορτούνης (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights από το 4-0 με Πανιώνιο.

Ένας... αγριεμένος Ολυμπιακός δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στον Πανιώνιο, τον οποίο νίκησε με 4-0 στο Φάληρο, έχοντας πετύχει μάλιστα όλα τα γκολ του στο πρώτο ημίχρονο.

Ο Χασάν άνοιξε τον χορό των γκολ με πολύ ωραίο τελείωμα στο 4' και πριν οι Κυανέρυθροι προλάβουν να συνέλθουν, ο Ελ Αραμπί εκμεταλλεύτηκε λάθος του Κότνικ για να κάνει το 2-0 στο 6'.

Στο 9' ο Φορτούνης πέτυχε το πρώτο του γκολ μετά τον τραυματισμό που τον άφησε εκτός δράσης για έξι μήνες, περνώντας με εντυπωσιακό τρόπο τρεις παίκτες προτού σουτάρει στην απέναντι γωνία.

Το τελικό 4-0 διαμόρφωσε ο Ελ Αραμπί στο 24' μετά από τραγικό λάθος του Ρέτσου, που ουσιαστικά του έδωσε... ασίστ.