Facebook Pixel ΑΕΚ - Άρης: Χαμός στο ΟΑΚΑ! Έφυγε από το γήπεδο ο Άρης - Χτυπήθηκε ο γυμναστής μετά το γκολ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2020-03-04 20:13:00

Χαμός στο ΟΑΚΑ! Έφυγε από το γήπεδο ο Άρης - "Χτυπήθηκε ο γυμναστής" μετά το γκολ (ΦΩΤΟ)

Με εντολή Χαριστέα οι Θεσσαλονικελίς αποχώρησαν.

ΑΕΚ - Άρης: Τρομερή ένταση υπήρξε μετά το γκολ της ΑΕΚ στο 59ο λεπτό, με τον Άρη να διαμαρτύρεται έντονα και να αποχωρεί μάλιστα προσωρινά από τον αγωνιστικό χώρο.

Δευτερόλεπτα μετά το 2-1 από το τέρμα του Όγκνιεν Βράνιες, ο Άγγελος Χαριστέας που βρισκόταν στον πάγκο των Θεσσαλονικιών, έδωσε εντολή να μαζευτεί η ομάδα και να φύγουν από το γήπεδο.

Ο τεχνικός διευθυντής του Άρη διαμαρτυρόταν πως χτυπήθηκε ο γυμναστής της ομάδας, Λάζαρος Βαρδάκης, ο οποίος ήταν πεσμένος στο έδαφος πίσω από το τέρμα του Τσιντώτα όπου έκαναν προθέρμανση οι αναπληρωματικοί.

Τελικά, μετά από λίγα λεπτά σηκώθηκε, ο διαιτητής ενημέρωσε πως δεν είδαν κάτι από το VAR και έδωσε εντολή να μπουν οι δύο ομάδες στο γήπεδο, όπως και έγινε.