Facebook Pixel Premier League: Δεν γίνονται αυτά! "Αυτοκτονία" Τότεναμ, 3-3 με Γουέστ Χαμ από 3-0 (Vid)
| 2020-10-18 20:44:00

Δεν γίνονται αυτά! "Αυτοκτονία" Τότεναμ, 3-3 με Γουέστ Χαμ από 3-0 - ΑΔΙΑΝΟΗΤΗ γκολάρα στο 94’ (Vid)

Ένα ακόμα... παρανοϊκό ματς έλαβε χώρα στη φετινή Premier League, με τη Γουέστ Χαμ να παίρνει βαθμό από την Τότεναμ στο ντέρμπι του Λονδίνου, ισοφαρίζοντας σε 3-3 με μια απίστευτη σουτάρα του Λανσίνι στο 94' και ενώ έχανε με 3-0 από το 16'!

Η Τότεναμ έκανε... πάρτι στο πρώτο ημίχρονο, καθώς άνοιξε το σκορ με τον Σον πρώτο λεπτό, με τον Κέιν να πετυχαίνει δύο ακόμα γκολ, στο 8 και στο 16'.

Η Γουέστ Χαμ αντέδρασε και έφτασε σε μια αδιανόητη επιστροφή στο τελευταία δεκάλεπτο. Στο 82' ο Μπαλμπουένα μείωσε σε 3-1 και στο 85' έγινε το 3-2 με αυτογκόλ του Σάντσες.

Ο Μπέιλ έχασε τεράστια ευκαιρία να σκοράρει στο 91' για την Τότεναμ στην επιστροφή του και το πλήρωσε, με τον Λανσίνι βα ισοφαρίζει σε 3-3 με "κεραυνό" από πολύ μακρινή απόσταση στο 94'!