Facebook Pixel ΑΕΚ - Ολυμπιακός: "Γλέντι" Ολυμπιακού στο ΟΑΚΑ, 4-0 την ΑΕΚ στο ημίχρονο - Δεν... βλέπεται η Ένωση! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-04-04 20:20:00

"Γλέντι" Ολυμπιακού - Διασύρει την ΑΕΚ με 4-0 στο ημίχρονο - Δεν... βλέπεται η Ένωση! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Ερυθρόλευκοι πήραν προβάδισμα τεσσάρων τερμάτων κόντρα στην Ένωση από το ημίχρονο, χάρη σε δύο γκολ του Μασούρα και από των Καμαρά, Ελ Αραμπί!

ΑΕΚ - Ολυμπιακός: Ο Μαντί Καμαρά άνοιξε το σκορ για τον Ολυμπιακό με ένα τυχερό γκολ στο 17', με τον Γιώργο Μασούρα να δίνει προβάδισμα δύο τερμάτων στην ομάδα του στο 23'

Το 1-0 επετεύχθη μετά από μακρινό σουτ του Καμαρά, που κόντραρε στο κεφάλι του Χνιντ και κατέληξε στα δίχτυα, ενώ το 2-0 διαμορφώθηκε από τον Μασούρα, που έφυγε τετ α τετ με τον Αθανασιάδη και σκόραρε με δυνατό αριστερό σουτ.

Η... καταστροφική αμυντική εμφάνιση της ΑΕΚ συνεχίστηκε στο 35', όταν ο Λόπες έδωσε άθελά του... ασίστ με γκάφα στον Ελ Αραμπί, ο οποίος έκανε το 3-0, ενώ στο 44' ο Γιώργος Μασούρας έκανε το 4-0 με δεξί πλασέ έπειτα από κάθετη μπαλιά του Ελ Αραμπί!