Facebook Pixel ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Tους... ξέρανε! Απίθανη γκολάρα... buzzer beater από τον Μούργκ - Φωνές από ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-04-07 22:07:00

Τους... ξέρανε! Απίθανη γκολάρα... buzzer beater από τον Μούργκ - Φωνές από ΑΕΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο άνθρωπος της τελευταίας στιγμής ήταν για τον ΠΑΟΚ ο Αυστριακός που αφού πέρασε σαν αλλαγή στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης, κατάφερε και εκτέλεσε απίθανα φάουλ στην τελευταία φάση του αγώνα και να δώσει στην ομάδα του μια μεγάλη νίκη

ΑΕΚ - ΠΑΟΚ: Το καλύτερο το είχε αφήσει για το τέλος ο "δικέφαλος του Βορρά". Στο τέταρτο λεπτό των καθυστερήσεων ο Ουάρντα κέρδισε φάουλ, για το οποίο διαμαρτύρονται στην Ένωση, με τον Μούργκ να αναλαμβάνει την εκτέλεση. Ο Αυστριακός, που είχε περάσει στον αγώνα λίγα λεπτά πριν, με εκπληκτικό σουτ έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Τσιντώτα κάνοντας το τελικό 0-1.