Facebook Pixel ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης: Χαμός στην Τρίπολη σε εννιά λεπτά - Σβιντέρσκι και Μουνάφο έκαναν τον αγώνα... ροντέο (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-04-11 18:52:00

Λιγότερο από δέκα λεπτά χρειάστηκαν για να δούμε δύο τέρματα στο "Θεόδωρος Κολοκοτρώνης" με τις δύο ομάδες να παραμένουν ισόπαλες. Το γκολ του Πολωνού έδωσε προβάδισμα στους φιλοξενούμενος, όμως ο Αργεντίνος έφερε τον αγώνα άμεσα στα.. ίσα

ΠΑΟΚ - Αστέρας Τρίπολης: Ο "δικέφαλος του Βορρά" ήταν αυτός που άνοιξε το σκορ στο 56', μετά από τέρμα του Κάρολ Σφιντέρσκι, όμως μόλις 9 λεπτά αργότερα ο Χουάν Μουνάφο ήταν αυτός που ισοφάρισε για τους Αρκάδες κάνοντας το 1-1.