Facebook Pixel ΠΑΟΚ - Άρης: "Πέταξε" για δεύτερη με... Κουέστα και... Superman - Άρης και δεν είναι... καλά (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-04-21 22:17:00

"Πέταξε" για δεύτερη θέση με... Κουέστα και... Superman - Άρης και δεν είναι... καλά (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόλις ένα γκολ στο έκτο λεπτό χρειάστηκε ο "δικέφαλος του Βορρά" για να πάρει μια τεράστιας σημασίας νίκη επί του Άρη στο "Κλ. Βικελίδης" και να τον προσπεράσει στην βαθμολογία της Super League. Έσωσε την ομάδα του Γκαρσία ο Πασχαλάκης στο δεύτερο λεπτό των καθυστερήσεων

ΠΑΟΚ - Άρης: Σε ένα παιχνίδι που για 92 λεπτά δεν απειλήθηκε ο "δικέφαλος του Βορρά" κατάφερε και πήρε μια σπουδαία νίκη με 0-1, χάρη σε ένα γκολ του Σβάμπ στο έκτο λεπτό. Κι αν στο τέρμα του Αυστριακού είχε μεγάλη ευθύνη ο Κουέστα, ο Ισπανός ήταν εκείνος που κράτησε τους γηπεδούχους στο παιχνίδι και αν δεν έκανε την εκπληκτική επέμβαση ο Πασχαλάκης στο 90+2' θα μπορούσαμε να μιλάμε για άλλο αποτέλεσμα.