Facebook Pixel Άρης – Παναθηναϊκός: Η κραυγαλέα κόκκινη στον Παναθηναϊκό που δεν είδαν στο VAR - Κλωτσιά στο κεφάλι - Δείτε το ΒΙΝΤΕΟ!
| 2021-09-22 22:40:00

Δικαιολογημένα παράπονα από τους Θεσσαλονικείς, που δεν είδαν μία πεντακάθαρη φάση στα τελευταία λεπτά της αναμέτρησης. Δείτε καρέ - καρέ στο αργό ριπλέι τι συνέβη.

Άρης – Παναθηναϊκός: Ένα τεράστιο λάθος έκαναν διαιτητής και VARίστας στο παιχνίδι Άρης και Παναθηναϊκός (1-0), όταν... χάρισαν μία πεντακάθαρη κόκκινη κάρτα στο φινάλε του ματς.

Συγκεκριμένα, στο 85ο λεπτό της αναμέτρησης, ο Καμαρά κάνει φάουλ στον Χουνκαρά για να σταματήσει την αντεπίθεση και καθώς πέφτουν στο χορτάρι, ο αμυντικός του Τριφυλλιού, φαίνεται να τον κλωτσάει καθαρά στο κεφάλι!

Ο διαιτητής Παπαπέτρου έχασε τη φάση, όμως το ίδιο συνέβη και με τον Διαμαντόπουλο που ήταν στο VAR.