Facebook Pixel Ολυμπιακός Β - Παναθηναϊκός Β: Νέα γκέλα για Ολυμπιακό Β’, 2-2 από 2-0 με Καβάλα - Ισοπαλία για ΠΑΟ Β’ με Ηρόδοτο
| 2022-01-15 17:04:00

Νέα γκέλα για Ολυμπιακό Β’, 2-2 από 2-0 με Καβάλα - Ισοπαλία για ΠΑΟ Β’ με Ηρόδοτο

Ισοπαλίες για τους δύο "αιώνιους" στην Super League 2 απέναντι σε Καβάλα και Ηρόδοτο.

Ολυμπιακός Β - Παναθηναϊκός Β: Για έβδομο σερί παιχνίδι χωρίς νίκη έμεινε ο Ολυμπιακός Β στην Super League 2, καθώς δεν μπόρεσε να κερδίσει ούτε την ουραγό Καβάλα, μένοντας στο 2-2.

Μάλιστα, οι Ερυθρόλευκοι προηγήθηκαν στο ημίχρονο με 2-0, όμως οι "Αργοναύτες" βρήκαν τα ψυχικά αποθέματα στο δεύτερο ημίχρονο και με δύο γκολ μέσα σε δύο λεπτά, έφεραν το ματς στα ίσια και πήραν τον βαθμό.

Στο 0-0 με τον Ηρόδοτο έμεινε ο Παναθηναϊκός Β', σε ένα ματς με λιγοστές φάσεις, όπου οι Πράσινοι έπαιζαν με δέκα παίκτες από το 40' λόγω αποβολής του Μαραθωνίτη, όμως άντεξαν και τελικά απέσπασαν τον βαθμό με το "λευκό" 0-0.