Facebook Pixel Ολυμπιακός: Πανηγυρίζει ο Μαρτίνς - Μεγάλη επιστροφή στον Ολυμπιακό!
| 2022-01-24 20:04:00

Πανηγυρίζει ο Μαρτίνς - Μεγάλη επιστροφή στον Ολυμπιακό! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η πορεία της Γουινέας ολοκληρώθηκε στη φάση των 16 του Κόπα Άφρικα, μετά την ήττα-αποκλεισμό από τη Γκάμπια και έτσι ο Αφρικανός άσος θα γυρίσει στις αγωνιστικές υποχρεώσεις των πρωταθλητών Ελλάδας.

Ολυμπιακός - Κόπα Άφρικα: Ο Αγκιμπού Καμαρά ολοκλήρωσε τις υποχρεώσεις του στο Κόπα Άφρικα και επιστρέφει στην Ελλάδα.

Με τον άσο του Ολυμπιακού να ξεκινά βασικός και να αγωνίζεται για 76 λεπτά προτού γίνει αλλαγή, η Γουινέα ηττήθηκε με 1-0 από τη Γκάμπια και έμεινε εκτός Κόπα Άφρικα.

Το μοναδικό γκολ του ματς σημείωσε στο 71ο λεπτό του αγώνα ο Μπάροου, με την Γκάμπια να παίρνει την πρόκριση για τα προημιτελικά, όπου θα αντιμετωπίσει το νικητή της αναμέτρησης Καμερούν - Κομόρες (21:00).