Facebook Pixel Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ:
| 2022-08-22 22:33:00

Παράνοια στο Ολντ Τράφορντ - Προβάδισμα της Γιουνάιτεντ απέναντι στην Λίβερπουλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόλις 16 λεπτά χρειάστηκαν οι Κόκκινοι Διάβολοι για να μετατρέψουν σε γκολ την κυριαρχία τους στον αγωνιστικό χώρο.

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ: Με τον καλύτερο τρόπο ξεκίνησαν το ντέρμπι απέναντι στην Λίβερπουλ οι Κόκκινοι Διάβολοι καταφέρνοντας να βάλουν... φωτιά στο Ολντ Τράφορντ όταν στο 16ο λεπτό  οι Ελάνγκα-Έρικσεν έπαιξαν το ένα-δύο, η μπάλα γύρισε στον Σάντσο στο ύψος του πέναλτι με τον τελευταίο να κάνει απίθανη προσποίηση αδειάζοντας… όλη την άμυνα των Κόκκινων κάνοντας το 1-0 σε κενή εστία.