Facebook Pixel Βόλος - Άρης: Σοκάρει τον Άρη ο Βόλος - Τα δύο γκολ που διαμορφώνουν το σκορ στο ημίχρονο (Vids)
| 2022-10-02 20:33:00

Ο Άρης τα έχει βρει σκούρα στο Πανθεσσαλικό απέναντι στο Βόλο, με τους γηπεδούχους να προηγούνται ήδη στην ανάπαυλα με σκορ 2-0, χάρη στα γκολ των Ντέλετιτς και Μπαριέντος.

Υπεροχή του Βόλου στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα με τον Άρη. Σε ένα ματς με εξαιρετικό ρυθμό από την αρχή, οι Θεσσαλοί έχουν καταφέρει να βρουν ήδη δύο γκολ στη συνάντηση.

Αρχικά με κεφαλιά ο Ντέλετιτς νίκησε τον Κουέστα μετά από φάση διαρκείας του Βόλου στο 26', ενώ τέσσερα λεπτά μετά ο Μπαριέντος μετέτρεψε σε γκολ το πέναλτι που είχε κερδίσει πριν ο Οζέγκοβιτς.