Quantcast
02/02/20 - 08:05

Γεμάτο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα - Πού θα δούμε το Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ!

Sportdog Team
Γεμάτο το αθλητικό τηλεοπτικό πρόγραμμα - Πού θα δούμε το Παναθηναϊκός-ΠΑΟΚ!
787views

Τι θα δούμε σήμερα στην tv!



Αναλυτικά:

EUROSPORT

Αυστραλιανό Οπεν, Τελικού διπλού ανδρών
Τένις

06:00
EUROSPORT

Ντομινίκ Τιμ - Νόβακ Τζόκοβιτς
Τένις

10:30
novasports.gr

Παναθηναϊκός K19 - ΠΑΟΚ K19
Super League

12:00
ΕΡΤ Sports

Διομήδης Άργους - Α.Ο. Φαίακας
Χάντμπολ

13:00
COSMOTE Sport 2

Λεγανές - Ρεάλ Σοσιεδάδ
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE Sport 6

Ρεάλ Μαδρίτης - Μπανταλόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 2

Γιουβέντους - Φιορεντίνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE Sport 8

Νυρεμβέργη - Σάντχαουζεν
Δεύτερη κατηγορία Γερμανίας

14:30
ΕΡΤ Sports

ΠΑΣ Γιάννινα - Χανιά
Super League

14:45
ΕΡΤ3

Ιεράπετρα ΟΦ - Ολυμπιακός Βόλου
Football League

15:00
NOVASPORTS 1

Αρης - Πανιώνιος
Super League

15:00
ΕΡΤ Sports

Λεβαδειακός - Α.Ε. Καραϊσκάκης
Football League

15:00
COSMOTE Sport 7

Έιμπαρ - Μπέτις
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
COSMOTE Sport 1

Μπέρνλι - Άρσεναλ
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:00
Novasports 24

Αταλάντα - Τζένοα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Λάτσιο - ΣΠΑΛ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Μίλαν - Ελλάς Βερόνα
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE Sport 6

Αναντολού Εφές - Μπάντιρμα
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:30
COSMOTE Sport 3

Κολονία - Φράιμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ - Κολοσσός Ρόδου
Α1 Μπάσκετ Ανδρών

17:00
COSMOTE Sport 2

Μπιλμπάο - Χετάφε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:00
ΕΡΤ Sports

Ατρόμητος - ΑΕΚ
Super League

17:15
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης - Παναιτωλικός
Super League

17:15
COSMOTE Sport 9

Ούνικς Καζάν - Χίμκι
VTB United League

17:30
NOVASPORTS 4

Αγιαξ - Αϊντχόφεν
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

17:45
COSMOTE Sport 1

Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE Sport 3

Πάντερμπορν - Βόλφσμπουργκ
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Λέτσε - Τορίνο
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ
Super League

19:30
COSMOTE Sport 5

Μπράγκα - Σπόρτινγκ Λισαβόνας
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 7

Τενερίφη - Μπαρτσελόνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 6

Βιγιαρεάλ - Οσασούνα
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 2

Σεβίλλη - Αλαβές
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE Sport 4

Μιλγουόκι Μπακς - Φίνιξ Σανς
NBA

21:00
COSMOTE Sport 6

Χιούστον Ρόκετς - Νιου Όρλεανς Πέλικανς
NBA

21:00
NOVASPORTS 2

Ουντινέζε - Ιντερ
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE Sport 2

Μπαρτσελόνα - Λεβάντε
Ισπανικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 3

Μπορντό - Μαρσέιγ
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00

Δείτε όλες τις τελευταίες Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, newpost.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ