LIVE UPDATES:

ΑΥΤΟΣ είναι ο Υπουργός της Κυβέρνησης που παρά τις απαγορεύσεις... κατάφερε να κουρευτεί. (ΦΩΤΟ)

21/02/20 - 16:32

Λονδρέζικο ντέρμπι, Giannis και Τσιτσιπάς στις οθόνες σας!

Ποια κανάλια δείχνουν τις κορυφαίες αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακού;

Sportdog Team
Λονδρέζικο ντέρμπι, Giannis και Τσιτσιπάς στις οθόνες σας!
393views 0shares

Τα ντέρμπι της Premier League (Τσέλσι – Τότεναμ, Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι), πλούσιο θέαμα από το ΝΒΑ με «πρωταγωνιστή» τον Γιάννη Αντετοκούνμπο, μονομαχίες στα διεθνή κορτ με τη συμμετοχή του Στέφανου Τσιτσιπά κι άλλων κορυφαίων τενιστών, συνθέτουν το πρόγραμμα των COSMOTE SPORT καναλιών αυτή την εβδομάδα.

Το Σάββατο 22/2 είναι ημέρα ντέρμπι για το αγγλικό πρωτάθλημα και μέσω του COSMOTE SPORT 1HD θα μεταφερθούμε στο «Στάμφορντ Μπριτζ» και στο Στάδιο «Κινγκ Πάουερ», για να παρακολουθήσουμε αντίστοιχα τα ματς Τσέλσι – Τότεναμ (14.30) και Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι (19.30). Το Λέστερ – Μάντσεστερ Σίτι θα μεταδοθεί ταυτόχρονα από το COSMOTE SPORT 1HD και το κανάλι COSMOTE SPORT 4K της νέας streaming υπηρεσίας της COSMOTE TV. Οι τηλεθεατές θα έχουν στη διάθεσή τους κι άλλα παιχνίδια της Premier League όπως: Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Γουότφορντ (Κυριακή 23/2, 16.00, COSMOTE SPORT 1HD), Άρσεναλ – Έβερτον (Κυριακή 23/2, 18.30, COSMOTE SPORT 1HD) και Λίβερπουλ – Γουέστ Χαμ (Δευτέρα 24/2, 22.00, COSMOTE SPORT 2HD).

Δείτε το πρόγραμμα μέχρι τα μέσα Μαρτίου:

Παρασκευή 21.02.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 Detroit Pistons-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

03.00 Philadelphia 76ers-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Κοπεγχάγη-Σέλτικ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (20.02, 19:55)

13.00 Κλουζ-Σεβίλη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (20.02, 19:55)

15.00 Άλκμααρ-Λίντσερ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 1η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (20.02, 22:00)

16.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

18.00 Πόσπισιλ-Τσιτσιπάς, ATP 250 Marseille Open 13 Provence, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.30 Όσναμπρικ-Άουε, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 MotoGP Classics 1993, Ολλανδία, Άσεν COSMOTE SPORT5HD

21.30 Μπάγερν Μονάχου-Πάντερμπορν, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Μπέτις-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Εκπομπή “Game R1: Επεισόδιο 11” COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 22.02.20

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

02.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

05.30 Portland Trail Blazers-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

09.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 1η ημέρα, Αυστραλία, Μελβούρνη LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Θέλτα-Λεγανές, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Αμβούργο-Σαν Πάουλι, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

14.30 Τσέλσι-Τότεναμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Βέρντερ Βρέμης-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Γκλάντμπαχ-Χόφενχαϊμ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Χέρτα Βερολίνου-Κολονία, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Φράιμπουργκ-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Μπαρτσελόνα-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Kansas-Baylor, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Λέστερ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Σάλκε-Λειψία, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαλένθια, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.00 MotoGP Documentary: Unlimited COSMOTE SPORT5HD

21.00 Michigan-Purdue, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Κρίσταλ Πάλας-Νιούκαστλ, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.02, 17:00)

22.00 Λεβάντε-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Μπέρνλι-Μπόρνμουθ, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (22.02, 17:00)

22.00 Μόντσα-Καζαλματζιόρε, Serie A Femminile Βόλεϊ, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.30 Los Angeles Clippers-Sacramento Kings, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

 

Κυριακή 23.02.20

00.00 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπράιτον, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (22.02, 17:00)

00.00 ATP 500 Rio Open presented by Claro, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

00.00 Σαουθάμπτον-Άστον Βίλα, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT7HD (22.02, 17:00)

02.00 UFC Fight Night: Paul Felder-Dan Hooker, New Zealand, Auckland LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.30 Milwaukee Bucks-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.00 Boxing: Deontay Wilder vs Tyson Fury, WBC Heavyweight World Championship, ΗΠΑ, Λας Βέγκας LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.00 Παγκόσμιο Κύπελλο Ενόργανης Γυμναστικής, 2η Ημέρα, Αυστραλία, Μελβούρνη LIVE COSMOTE SPORT9HD

13.00 Οσασούνα-Γρανάδα, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.30 Στουτγκάρδη-Γκέπινγκεν, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Νυρεμβέργη-Ντάρμσταντ, Bundesliga 2, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Αλαβές-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.00 ATP 250 Marseille Open 13 Provence, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουότφορντ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Βαγιαδολίδ-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 Βέσπρεμ-Μονπελιέ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 13η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

18.30 Άρσεναλ-Έβερτον, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Βόλφσμπουργκ-Μάιντς, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Χετάφε-Σεβίλη, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μποαβίστα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Γουλβς-Νόριτς, Premier League, 27η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (23.02, 16:00)

21.00 MotoGP Classics 1995, Αργεντινή, Μπουένος Άιρες COSMOTE SPORT5HD

22.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Los Angeles Lakers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.30 ATP 500 Rio Open presented by Claro, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.30 Πόρτο-Πορτιμονένσε, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

Δευτέρα 24.02.20

01.00 Toronto Raptors-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Εκπομπή “Topspin” COSMOTE SPORT6HD

21.30 Ζιλ Βισέντε-Μπενφίκα, Liga NOS, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Λίβερπουλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 32” COSMOTE SPORT1HD

 

Τρίτη 25.02.20

02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 Houston Rockets-New York Knicks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Τσέλσι-Μπάγερν Μονάχου, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Νάπολι-Μπαρτσελόνα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Τετάρτη 26.02.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Los Angeles Lakers-New Orleans Pelicans, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 ΑΕΚ-Ρέθυμνο Cretan Kings, EKO Basket League, 18η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.00 Μπράγκα-Ρέιντζερς, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.15 Φενέρμπαχτσε-Γαλατάσαραϊ, TBF Basketball Super League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Σκαντίτσι-Κονελιάνο, Serie A Femminile Βόλεϊ, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μάντσεστερ Σίτι, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λιόν-Γιουβέντους, UEFA Champions League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

Συνέντευξη Τύπου Ολυμπιακού (Άρσεναλ-Ολυμπιακός)

 

Πέμπτη 27.02.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

04.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 Utah Jazz-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.55 Βασιλεία-ΑΠΟΕΛ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.55 Πόρτο-Λεβερκούζεν, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.55 Εσπανιόλ-Γουλβς, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.55 Γάνδη-Ρόμα, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Μπασακσεχίρ-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.55 Μάλμε-Βόλφσμπουργκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show Pregame Άρσεναλ-Ολυμπιακός” LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Άρσεναλ-Ολυμπιακός, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Κλαμπ Μπριζ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Σάλτσμπουργκ-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπενφίκα-Σαχτάρ Ντόνετσκ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

22.00 Άγιαξ-Χετάφε, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

22.00 Σέλτικ-Κοπεγχάγη, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Σεβίλη-Κλουζ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Ίντερ-Λουντογκόρετς, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

 

Παρασκευή 28.02.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

03.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.30 Golden State Warriors-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

07.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Προημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

12.00 Λίντσερ-Άλκμααρ, UEFA Europa League, Φάση των 32, 2η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (27.02, 19:55)

13.15 Εκπομπή «Pre Show UEFA Europa League, Κλήρωση Φάσης των 16» LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 UEFA Europa League, Κλήρωση Φάσης των 16 LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.20 Εκπομπή «Post Show UEFA Europa League, Κλήρωση Φάσης των 16» LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.30 Καρλσρούη-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 MotoGP Classics 1998, Γαλλία, Πολ Ρικάρντ COSMOTE SPORT5HD

21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Νόριτς-Λέστερ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.30 Εκπομπή “Game R1: Επεισόδιο 12” COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 29.02.20

02.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, 1ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

05.30 Los Angeles Clippers-Denver Nuggets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

06.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, 2ος Ημιτελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Έιμπαρ-Λεβάντε, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Γκρόιτερ Φιρτ-Στουτγκάρδη, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπράιτον-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Χόφενχαϊμ-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Ντόρτμουντ-Φράιμπουργκ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άουγκσμπουργκ-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Μάιντς-Πάντερμπορν, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

17.00 Βαλένθια-Μπέτις, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ-Λάρισα, EKO Basket League, 19η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 ATP 500 Dubai Duty Free Tennis Championship, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Ούνικς Καζάν-Κάλεβ, VTB United League Regular Season LIVE COSMOTE SPORT9HD

19.00 Texas-Texas Tech, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

19.30 Γουότφορντ-Λίβερπουλ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Λεγανές-Αλαβές, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Κολονία-Σάλκε, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.00 Florida-Tennessee, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Μπαρτσελόνα-Ζέγκεντ, VELUX EHF Champions League Χάντμπολ, Φάση Ομίλων, 14η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

21.30 Ανδόρα-Γκραν Κανάρια, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Μπούστο Αρσίτσιο-Σκαντίτσι, Serie A Femminile Βόλεϊ, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

22.00 Μπόρνμουθ-Τσέλσι, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (29.02, 17:00)

22.00 Γρανάδα-Θέλτα, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

 

Μάρτιος

 

 

Κυριακή 01.03.20

00.00 Νιούκαστλ-Μπέρνλι, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (29.02, 17:00)

00.00 New York Knicks-Chicago Bulls, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

03.00 UFC Fight Night: Joseph Benavidez-Deiveson Figueiredo, USA, Norfolk LIVE COSMOTE SPORT8HD

03.30 Boston Celtics-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 ATP 500 Acapulco Abierto Mexicano Telcel, Τελικός LIVE COSMOTE SPORT7HD

13.00 Σεβίλη-Οσασούνα, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.55 Γουέστ Χαμ-Σαουθάμπτον, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (29.02, 17:00)

14.30 Γκέπινγκεν-Φλένσμπουργκ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Ουνιόν Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Μπόχουμ-Σαντχάουζεν, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Μπιλμπάο-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Έβερτον-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Λειψία-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Αφιόν Μπελεντίγεσι-Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

17.00 Εσπανιόλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.00 Βέρντερ Βρέμης-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.15 Μάλαγα-Ρεάλ Μαδρίτης, ACB Liga Endesa, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.30 Μαγιόρκα-Χετάφε, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.00 Charlotte Hornets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή “Ρυθμός των Ντέρμπι Pregame Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 MotoGP Classics 2004, Τσεχία, Μπρνο COSMOTE SPORT5HD

21.30 Τότεναμ-Γουλβς, Premier League, 28η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT2HD (01.03, 16:00)

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.30 Los Angeles Clippers-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

 

Δευτέρα 02.03.20

00.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Σάντα Κλάρα-Πόρτο, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 Ανόβερο-Κίελο, Bundesliga 2, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.45 Μπενφίκα-Μορεϊρένσε, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 33” COSMOTE SPORT1HD

 

Τρίτη 03.03.20

03.30 San Antonio Spurs-Indiana Pacers NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.30 Ολυμπιακός-Σβιτέλσκι, CEV Challenge Cup Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 UEFA Nations League, Κλήρωση Φάσης των Ομίλων LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.00 Ράιν Νέκαρ-Λειψία, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Φαμαλικάο-Σπόρτινγκ Λισαβόνας, Liga NOS, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

 

Τετάρτη 04.03.20

05.00 Los Angeles Lakers-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Γιουβέντους-Ρεάλ Μαδρίτης, UEFA Youth League, Φάση των 16 LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.30 Εκπομπή «Ώρα Κυπέλλου Pregame ΑΕΚ-Άρης» LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 ΑΕΚ-Άρης, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

20.30 Εκπομπή «Ώρα Κυπέλλου Pregame ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.30 Εκπομπή «Ώρα Κυπέλλου Postgame ΑΕΚ-Άρης» LIVE COSMOTE SPORT2HD

21.30 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ, Κύπελλο Ελλάδας, Ημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

23.30 Εκπομπή «Ώρα Κυπέλλου Postgame ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός ΣΦΠ» LIVE COSMOTE SPORT1HD

CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

 

Πέμπτη 05.03.20

02.00 Milwaukee Bucks-Indiana Pacers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

21.00 Εκπομπή «MotoGP Pre Season» LIVE COSMOTE SPORT5HD

CEV Champions League Βόλεϊ Ανδρών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

CEV Champions League Βόλεϊ Γυναικών, Προημιτελική Φάση, 1η αγωνιστική

 

Παρασκευή 06.03.20

03.00 Houston Rockets-Los Angeles Clippers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.40 Moto2 Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.35 MotoGP Grand Prix of Qatar, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Ιταλία-Κορέα, Davis Cup by Rakuten, Προκριματική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

15.05 Moto3 Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

15.30 Ιταλία-Κορέα, Davis Cup by Rakuten, Προκριματική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.00 Moto2 Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Νυρεμβέργη-Ανόβερο, Bundesliga 2, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

21.00 Πάντερμπορν-Κολονία, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Αλαβές-Βαλένθια, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 13» COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 07.03.20

05.30 Los Angeles Lakers-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

10.20 Moto3 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

11.15 Moto2 Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.00 Ιταλία-Κορέα, Davis Cup by Rakuten, Προκριματική Φάση, Αγώνας Διπλού LIVE COSMOTE SPORT6HD

12.10 MotoGP Grand Prix of Qatar, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Έιμπαρ-Μαγιόρκα, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Ιταλία-Κορέα, Davis Cup by Rakuten, Προκριματική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.00 Ντάρμσταντ-Μπόχουμ, Bundesliga 2, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.25 Moto3 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.30 Λίβερπουλ-Μπόρνμουθ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

15.20 Moto2 Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.15 MotoGP Grand Prix of Qatar, 4ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ιταλία-Κορέα, Davis Cup by Rakuten, Προκριματική Φάση, Αγώνας Μονού LIVE COSMOTE SPORT6HD

16.30 Λεβερκούζεν-Άιντραχτ Φρανκφούρτης, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Βόλφσμπουργκ-Λειψία, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Σάλκε-Χόφενχαϊμ Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.55 MotoGP Grand Prix of Qatar, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Άρσεναλ-Γουέστ Χαμ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 Ατλέτικο Μαδρίτης-Σεβίλη, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.30 ΑΕΚ-Ηρακλής, EKO Basket League, 20η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Μπέρνλι-Τότεναμ, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μπαρτσελόνα-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Ντόρτμουντ, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

21.30 Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης, Bundesliga, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.03, 16:30)

21.30 Νοβάρα-Φιρέντσε, Serie A Femminile Βόλεϊ, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Γουλβς-Μπράιτον, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.03, 17:00)

22.00 Χετάφε-Θέλτα, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Louisville-Virginia, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

Liga NOS, 24η Αγωνιστική

VTB United League, Regular Season

 

Κυριακή 08.03.20

00.00 Κρίσταλ Πάλας-Γουότφορντ, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.03, 17:00)

00.00 Charlotte Hornets-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

01.00 North Carolina-Duke, NCAA Basketball LIVE COSMOTE SPORT9HD

03.30 Golden State Warriors-Philadelphia 76ers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

05.00 UFC 248: Israel Adesanya-Yoel Romero, USA, Las Vegas LIVE COSMOTE SPORT7HD

11.30 Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Νόριτς, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.03, 17:00)

11.35 Moto3 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.05 Moto2 Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

12.30 Φράιμπουργκ-Ουνιόν Βερολίνου, Bundesliga, 25η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (07.03, 16:30)

12.35 MotoGP Grand Prix of Qatar, Warm Up LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Οσασούνα-Εσπανιόλ, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

13.30 Ρεάλ Μαδρίτης-Σαραγόσα, ACB Liga Endesa, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

13.45 Moto3 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

14.00 Σαουθάμπτον-Νιούκαστλ, Premier League, 29η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (07.03, 17:00)

14.15 Μπεσίκτας- Φενέρμπαχτσε, TBF Basketball Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT6HD

14.30 Κίελο-Γκρόιτερ Φιρτ, Bundesliga 2, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.30 Κίελο-Ράιν Νέκαρ, LIQUI MOLY Bundesliga Χάντμπολ, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

15.00 Βαγιαδολίδ-Μπιλμπάο, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

15.05 Moto2 Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.00 Τσέλσι-Έβερτον, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Μπάγερν Μονάχου-Άουγκσμπουργκ, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 MotoGP Grand Prix of Qatar, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Λεβάντε-Γρανάδα, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.30 Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Μάντσεστερ Σίτι, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Μάιντς-Φορτούνα Ντίσελντορφ, Bundesliga, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.30 Βιγιαρεάλ-Λεγανές, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Εστουντιάντες-Μπαρτσελόνα, ACB Liga Endesa, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Los Angeles Clippers-Los Angeles Lakers, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Μπέτις-Ρεάλ Μαδρίτης, LaLiga Santander, 27η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

Liga NOS, 24η Αγωνιστική

 

Δευτέρα 09.03.20

00.00 Boston Celtics-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

19.00 Αναντολού Εφές- Γκαζιαντέπ, TBF Basketball Super League, 22η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Στουτγκάρδη-Αρμίνια Μπίλεφελντ, Bundesliga 2, 25η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

22.00 Λέστερ-Άστον Βίλα, Premier League, 29η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Τρίτη 10.03.20

03.00 Denver Nuggets-Milwaukee Bucks, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 Εκπομπή “Pick ‘n Roll” COSMOTE SPORT4HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.00 Έιμπαρ-Ρεάλ Σοσιεδάδ, LaLiga Santander, 24η Αγωνιστική (εξ’αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Λειψία-Τότεναμ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Βαλένθια-Αταλάντα, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Τετάρτη 11.03.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.00 Indiana Pacers-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

19.30 Γκλάντμπαχ-Κολονία, Bundesliga, 21η Αγωνιστική (εξ’αναβολής) LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.30 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Λίβερπουλ-Ατλέτικο Μαδρίτης, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

22.00 Παρί Σεν Ζερμέν-Ντόρτμουντ, UEFA Champions League, Φάση των 16, 2η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Πέμπτη 12.03.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Champions League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

01.30 Philadelphia 76ers-Detroit Pistons, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.35 FIVB Beach Volleyball World Tour, 1ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

18.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, 2ος Ημιτελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.55 Εκπομπή “UEFA Europa League Λεπτό προς Λεπτό” LIVE COSMOTE SPORT1HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

UEFA Europa League, Φάση των 16, 1η Αγωνιστική

 

Παρασκευή 13.03.20

00.00 Εκπομπή “UEFA Europa League Show” LIVE COSMOTE SPORT1HD

02.00 Milwaukee Bucks-Boston Celtics, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

02.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 1ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

06.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 2ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.50 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός 3ης Θέσης Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD

17.00 WRC Μεξικό, SS2 El Chocolate 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.05 FIVB Beach Volleyball World Tour, Τελικός Ανδρών, Κατάρ, Ντόχα LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.15 WRC Μεξικό, SS3 Ortega 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 WRC Μεξικό, SS4 Las Minas LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Αρμίνια Μπίλεφελντ-Όσναμπρικ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.10 WRC Μεξικό, SS5 Parque Metropolitana LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Φορτούνα Ντίσελντορφ- Πάντερμπορν, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Ρεάλ Μαδρίτης-Έιμπαρ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή «GAME R1: Επεισόδιο 13» COSMOTE SPORT1HD

 

Σάββατο 14.03.20

04.30 Los Angeles Clippers-Brooklyn Nets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

04.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, 3ες Ελεύθερες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

07.50 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Κατατακτήριες Δοκιμές LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

13.00 Γουότφορντ-Λέστερ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

14.00 Λεγανές-Βαγιαδολίδ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μπόχουμ-Χάιντενχαϊμ, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

14.15 Γαλατάσαραϊ-Καρσίγιακα, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.30 Εκπομπή “SPORTSHOW Live Action” LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.30 Ντόρτμουντ-Σάλκε, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

16.30 Χόφενχαϊμ -Χέρτα Βερολίνου, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

16.30 Κολονία –Μάιντζ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

16.55 WRC Μεξικό, SS13 Guanajuatito 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

17.00 Μάντσεστερ Σίτι-Μπέρνλι, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

17.00 ΑΕΚ-Λαύριο Megabolt, EKO Basket League, 21η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT4HD

17.00 Βαλένθια-Λεβάντε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

18.00 WRC Μεξικό, SS14 Alfaro 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.00 WRC Μεξικό, SS15 Derramadero 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Άστον Βίλα-Τσέλσι, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.30 Μαγιόρκα-Μπαρτσελόνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Ουνιόν Βερολίνου-Μπάγερν Μονάχου, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

20.00 Dallas Mavericks-Phoenix Suns, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.30 Μπράιτον-Άρσεναλ, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT3HD (14/03 17:00)

21.30 Γράν Κανάρια-Τενερίφη, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

21.30 Μπούστο Αρσίτσιο-Μόντσα, Serie A Femminile Βόλεϊ, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

22.00 Νιούκαστλ-Σέφιλντ Γιουνάιτεντ, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)

22.00 Θέλτα-Βιγιαρεάλ, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

 

Κυριακή 15.03.20

00.00 Νόριτς-Σαουθάμπτον, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)

01.00 NCAA Basketball, Big 12 Championship Game LIVE COSMOTE SPORT8HD

02.00 UFC Fight Night: Kevin Lee-Charles Oliveira, Μπραζίλια, Βραζιλία LIVE COSMOTE SPORT7HD

02.30 Milwaukee Bucks-Golden State Warriors, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

07.10 FORMULA 1 ROLEX AUSTRALIAN GRAND PRIX, Αγώνας LIVE COSMOTE SPORT5HD

13.00 Εσπανιόλ-Αλαβές, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

14.00 Μπόρνμουθ-Κρίσταλ Πάλας, Premier League, 30η Αγωνιστική REC COSMOTE SPORT1HD (14/03 17:00)

14.15 Φενέρμπαχτσε-Τόφας, TBF Basketball Super League, 23η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT9HD

14.30 Σαν Πάουλι-Νυρεμβέργη, Bundesliga 2, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT8HD

15.00 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Οσασούνα, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

16.00 Γουέστ Χαμ-Γουλβς, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

16.35 WRC Μεξικό, SS22 Alfaro 1 LIVE COSMOTE SPORT5HD

16.30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

17.00 Μπιλμπάο-Ατλέτικο Μαδρίτης, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

18.00 WRC Μεξικό, SS23 San Diego LIVE COSMOTE SPORT5HD

18.30 Τότεναμ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT1HD

19.00 Άουγκσμπουργκ-Βόλφσμπουργκ, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

19.00 WRC Μεξικό, SS24 El Brico Power Stage LIVE COSMOTE SPORT5HD

19.30 Γρανάδα-Χετάφε, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

19.30 Βαλένθια-Μπασκόνια, ACB Liga Endesa, 24η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT7HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 NCAA Basketball, SEC Championship Game LIVE COSMOTE SPORT8HD

20.30 Εκπομπή “Grand Prix” LIVE COSMOTE SPORT5HD

21.30 Portland Trail Blazers-Houston Rockets, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT4HD

22.00 Σεβίλη-Μπέτις, LaLiga Santander, 28η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

22.30 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

 

Δευτέρα 16.03.20

00.00 Washington Wizards-Oklahoma City Thunder, NBA Regular Season LIVE COSMOTE SPORT7HD

19.00 Εκπομπή “Topspin” LIVE COSMOTE SPORT6HD

20.00 ATP Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells, Κυρίως Ταμπλό LIVE COSMOTE SPORT6HD

21.00 Εκπομπή “SPORTSHOW” LIVE COSMOTE SPORT1HD

21.30 Βέρντερ Βρέμης-Λεβερκούζεν, Bundesliga, 26η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT3HD

22.00 Έβερτον-Λίβερπουλ, Premier League, 30η Αγωνιστική LIVE COSMOTE SPORT2HD

23.00 Εκπομπή “Στο Πλεχτό: Επεισόδιο 34” COSMOTE SPORT1HD

 

 


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ