Facebook Pixel
22/01/22 - 08:22

Όλα τα φώτα στη Νίκαια σήμερα - Πού θα δούμε το Ιωνικός-ΠΑΟ - Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Sportdog Team
Όλα τα φώτα στη Νίκαια σήμερα - Πού θα δούμε το Ιωνικός-ΠΑΟ - Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας
1.070views

Πλούσιο πρόγραμμα και σήμερα.

Αναλυτικά:

08:00 Eurosport 2
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

08:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

09:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS9 Le Figeret / Thorame-Haut, Μόντε Κάρλο

10:00 Eurosport 2

Αυστραλιανό Όπεν Τένις

10:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

11:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS10 Saint Jeannet - Malijai - 1, Μόντε Κάρλο

12:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός-Χανιά Α1 Μπάσκετ Γυναικώ

12:00 Eurosport 1
Αυστραλιανό Όπεν Τένις

12:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS11 Saint Geniez / Thoard 1, Μόντε Κάρλο

12:30 ΕΡΤ3 ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Έβερτον - Άστον Βίλα Πρέμιερ Λιγκ

14:30 Novasports 2HD
Νότιγχαμ Φόρεστ – Ντέρμπι EFL Championship

14:45 ΕΡΤ3
Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β Super League 2

15:00 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS12 Saint Jeannet / Malijai 2, Μόντε Κάρλο

15:00 ΕΡΤ Sports 3
Καρδίτσα – Ψυχικό Α2 Μπάσκετ

15:00 Novasports 1HD
Λεβάντε – Κάδιθ La Liga

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τζένοα – Ουντινέζε Serie A 2021-22

16:15 COSMOTE SPORT 5 HD
WRC SS13 Saint Geniez / Thoard 2, Μόντε Κάρλο

16:30 Novasports Start
Γκρόιτερ Φιρτ – Μάιντς Bundesliga

16:30 Novasports 6HD
Γκλάντμπαχ - Ουνιόν Βερολίνου Bundesliga

16:30 Novasports 5HD
Φράιμπουργκ – Στουτγάρδη Β' Ισπανίας

16:30 Novasports 4HD
Μπάγερ Λεβερκούζεν – Αουγκσμπουργκ Bundesliga

16:30 Novasports 3HD
Χόφενχαϊμ - Ντόρτμουντ Bundesliga

17:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός - Φίλιππος Βέροιας Volley League Ανδρών

17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Γουέστ Χαμ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 ΕΡΤ3
Ξάνθη – Βέροια Greek Super League 2

17:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Λιντς – Νιούκαστλ Πρέμιερ Λιγκ

17:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Μπρέντφορντ – Γουλβς Πρέμιερ Λιγκ

17:00 Novasports News
Μπέρμιγχαμ – Μπάρνσλι EFL Championship

17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Τόφας – Νταρουσάφακα Τουρκικό Πρωτάθλημα

17:00 ΕΡΤ Sports 2
Ιωνικός – Λάρισα Basket League

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Άρης - Απόλλων Πάτρας Basket League

17:15 COSMOTE SPORT 3 HD
ΟΦΗ – Παναιτωλικός Super League

17:15 Novasports 1HD
Βιγιαρεάλ – Μαγιόρκα La Liga

18:00 Novasports 2HD
Μπρεστ – Λιλ Ligue 1

19:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Ανδόρα – Μανρέσα ACB Liga Endesa

19:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Ίντερ – Βενέτσια Serie A

19:00 Novasports Prime
Σέβιλλη – Θέλτα La Liga

19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Σαουθάμπτον - Μάντσεστερ Σίτι Πρέμιερ Λιγκ

19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
ΙωνικόςΠαναθηναϊκός Super League

19:30 Novasports 3HD
Μπόχουμ – Κολωνία Bundesliga

20:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ Basket League

20:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός - Πορφύρας Volley League Γυναικών

21:30 Novasports 3HD
Αουε – Σάλκε Bundesliga 2

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Αταλάντα Serie A

21:45 Novasports Start
Σαρλερουά – Γάνδη Βελγικό πρωτάθλημα

21:45 COSMOTE SPORT 6 HD
Βαλένθια - Γκραν Κανάρια ACB Liga Endesa

22:00 Novasports 2HD
Λανς – Μαρσέιγ Ligue 1

22:00 Novasports 1HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Βαλένθια La Liga

22:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Σπόρτινγκ Λισαβόνας – Μπράγκα Liga Portugal

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις

Δείτε όλες τις αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο sportdog.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ