14/09/12 - 16:37

Στις 9/12 το Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός!

Στις 9/12 το Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός!
36.561views

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του πρώτου γύρου (4η - 15η αγωνιστική) του ελληνικού πρωταθλήματος της Σούπερ Λίγκας.

Aναλυτικά:

4η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 22/09/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/09/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 22/09/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - Π.Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 19:30 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΑΡΗΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 23/09/12 Ο.Φ.Η. - Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 23/09/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
Δευτέρα 24/09/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 NOVA

5η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 29/09/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Ο.Φ.Η. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/09/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 29/09/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 18:15 NOVA
Κυριακή 30/09/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 18:15 NOVA
Κυριακή 30/09/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 20:30 NOVA
Δευτέρα 01/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 20:30 NOVA

6η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 06/10/12 Α.Ε.Κ. - ΚΕΡΚΥΡΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/10/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 06/10/12 Ο.Φ.Η. - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 16:00 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΑΡΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 18:15 NOVA
Κυριακή 07/10/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 18:15 NOVA
Κυριακή 07/10/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 20:30 NOVA
Δευτέρα 08/10/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 20:30 NOVA

7η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 20/10/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 20/10/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 20/10/12 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 16:00 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 18:15 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18:15 NOVA
Κυριακή 21/10/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 20:30 NOVA
Δευτέρα 22/10/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 20:30 NOVA

8η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 27/10/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 27/10/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 27/10/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 28/10/12 ΒΕΡΟΙΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 28/10/12 Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 28/10/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Κυριακή 28/10/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 19:30 NOVA
Δευτέρα 29/10/12 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA

9η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 03/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/11/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Σάββατο 03/11/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 04/11/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 15:00 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 04/11/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 05/11/12 ΑΡΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 19:30 NOVA

10η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 10/11/12 Ο.Φ.Η. - ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 10/11/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 10/11/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 11/11/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 11/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/11/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 11/11/12 Α.Ε.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 12/11/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 19:30 NOVA

11η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 17/11/12 ΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 17/11/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 17/11/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 18/11/12 Ο.Φ.Η. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 18/11/12 ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 18/11/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 18/11/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 19/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 19:30 NOVA

12η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 24/11/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 17:15 NOVA
Σάββατο 24/11/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Ο.Φ.Η. ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 24/11/12 Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΒΕΡΟΙΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 15:00 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 25/11/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 17:15 NOVA
Κυριακή 25/11/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 26/11/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

13η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 01/12/12 ΑΡΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 01/12/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Σάββατο 01/12/12 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ" 19:30 NOVA
Κυριακή 02/12/12 Ο.Φ.Η. - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΒΕΡΟΙΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 02/12/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 03/12/12 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA

14η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 08/12/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 08/12/12 Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥΜΠΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 08/12/12 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - Ο.Φ.Η. ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 19:30 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜ.ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ 15:00 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 09/12/12 SKODA ΞΑΝΘΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA 17:15 NOVA
Κυριακή 09/12/12 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 19:30 NOVA
Δευτέρα 10/12/12 ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19:30 NOVA

15η αγωνιστική

Hμέρα Αγώνας Γήπεδο Ώρα TV

Σάββατο 15/12/12 ΚΕΡΚΥΡΑ - ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ 17:15 NOVA
Σάββατο 15/12/12 Ο.Φ.Η. - ΑΣΤ.ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΣΤΑΔΙΟ "Θ.ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ" 17:15 NOVA
Σάββατο 15/12/12 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 19:30 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΑΡΗΣ - SKODA ΞΑΝΘΗ "ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ" 15:00 NOVA
Κυριακή 16/12/12 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 17:15 NOVA
Κυριακή 16/12/12 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜ.ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19:30 NOVA
Δευτέρα 17/12/12 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝ.ΣΤ.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ" 19:30 NOVA

Ακολουθήστε το sportdog.gr στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις αθλητικές ειδήσεις

Δείτε όλες τις αθλητικές Ειδήσεις από την Ελλάδα και τον Κόσμο, στο sportdog.gr

ΣΧΟΛΙΑΣΕ ΤΟ