Όλιτς αποκρούει ο Τσεχ 3-2

Κόουλ 3-3

Σβάινσταιγκερ δοκάρι κάθετο

Ντρογκμπά 3-4!

120` Τέλος και της παράτασης... Πέναλτι!

112` Παράλληλο γύρισμα του Λαμ από δεξιά, ο Νταβίντ Λουίζ με αυτοθυσία προ του Γκόμεζ

108` Γέμισμα του Λαμ από δεξιά, πλασέ του Όλιτς από πλάγια θέση και αριστερά, η μπάλα πέρασε σχεδόν παράλληλα από την εστία...

105+2` Λήξη του πρώτου μέρους της παράτασης

96` Ο Όλιτς στη θέση του τραυματία Ριμπερί

95` Ο Ρόμπεν σουτάρει και ο Τσεχ μπλοκάρει στη γωνιά του!

93` Ο Ντρογκμπά βάζει τρικλοποδιά στον Ριμπερί και ο Προένσα δίνει πέναλτι!Κίτρινη στον Ιβοριανό!

91` Έναρξη της παράτασης

90+4` Λήξη του κανονικού αγώνα

88`Μετά από κόρνερ του Μάτα ο Ντρογκμπά με δυνατή κεφαλιά πήρε μέσα τα χέρια του Νόιερ και έκανε το 1-1!

86` Ο Μίλερ δίνει τη θέση του στον Φαν Μπούιτεν.

84` Ο Τόρες στη θέση του Καλού.

83` Σέντρα από αριστερά του Κρόος, ο Μίλερ με σκαστή κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι έστειλε την μπάλα στα δίχτυα!

82` Κεφαλιά του Μίλερ στο δεύτερο δοκάρι, μπλοκαρεο Τσεχ

81` Κίτρινη στον Κόουλ

78' Μεγάλη ευκαιρία για την Μπάγερν, με τη μπάλα να φτάνει στα πόδια του Μίλερ, ο οποίος σούταρε άουτ από πλεονεκτική θέση!

74': Πρώτη αλλαγή στον αγώνα για την Τσέλσι. Ο Μαλουντά πήρε τη θέση του Μπέρτραντ

73' Ωραία κίνηση από τον Ντρογκμπά, έκανε το γύρισμα ο Κοντέντο κατάφερε να διώξει

63' Νέο σουτ για την Μπάγερν, άουτ έστειλε τη μπάλα με το δεξί ο Ριμπερί από το ημικύκλιο.

55` Δεν μέτρησε σωστά γκολ του Ριμπερί, καθώς ο Γάλλος ήταν σε θέση οφσάιντ

50' Προσπάθησε να αιφνιδιάσει τον Νόιερ ο Ντρογκμπά, άουτ η μπάλα.

46` Έναρξη δευτέρου μέρους

45+1` Λήξη του πρώτου μέρους

42` Ο Γκόμεζ άδειασε τον Κέιχιλ στην περιοχή και σούταρε από καλή θέση, ψηλά, άστοχα...

38`Ο Ρόμπεν έκανε το γύρισμα για τον Ριμπερί, που έκανε αμέσως το σουτ, αλλά η μπάλα έφυγε παράλληλα με την εστία του Τσεχ. Ο Γκόμες βρέθηκε σε πλεονεκτική θέση, αλλά έδειξε να αιφνιδιάζεται και δεν έκανε καλό σουτ.

37' Καλό σουτ του Καλού, μπλόκαρε στην γωνιά του ο Νόιερ!

37` Σέντρα Κοντέντο από δεξιά, σουτ στην κινηση του Μίλερ στο πρώτο δοκάρι, λίγο άουτ

21` Ο Ρόμπεν τρύπωσε στην άμυνα της Τσέλσι, έκανε το σουτ αλλά ο Τσεχ απόκρουσε με το πόδι και η μπάλα πήγε στο δοκάρι!. Ο Γκόμες έκανε το ψαλίδι, αλλά έδιωξε η άμυνα των Αγγλων.

13` Σέντρα του Ριμπερί από αριστερά, ο Γκόμεζ πετάχτηκε στο πρώτο δοκάρι, αλλά η κεφαλιά του πέρασε άουτ

5` Δυνατό σουτ του Κρόος από το ύψος της περιοχής, η μπάλα κόντραρε και πέρασε άουτ

3` Κίτρινη στον Σβαϊνστάιγκερ