Facebook Pixel Ολυμπιακός - Αμβούργο 1-1: Τα highlights (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-07-10 21:56:00

Το γκολ του Σεμέδο, το πέναλτι που έπιασε ο Τζολάκης και η γκάφα του Σιαμπάνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights από το 1-1 του Ολυμπιακού με το Αμβούργο.

Ο Ολυμπιακός ήρθε ισόπαλος με 1-1 κόντρα στο Αμβούργο, σε ένα ματς που ξεχώρισε και πάλι ο Ρούμπεν Σεμέδο, ο οποίος πέτυχε το πρώτο του γκολ με την ερυθρόλευκη φανέλα στο 80ό λεπτό.

Οι Ερυθρόλευκοι δεν μπόρεσαν να πάρουν τη νίκη, καθώς ισοφαρίστηκαν στο 87' μετά από λάθος του νεαρού τερματοφύλακα Σιαμπάνη.

Αντιθέτως, ο έτερος νεαρός γκολκίπερ των Πειραιωτών, ο 16χρονος Κωνσταντίνος Τζολάκης, εντυπωσίασε με την εμφάνισή του, αποκρούοντας πέναλτι στο πρώτο ημίχρονο!