Facebook Pixel Sportdog.gr | "Σφαλιάρα" Έβερτον στην Άρσεναλ - Επική ανατροπή με αδιανόητη γκολάρα στο 92’! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-12-06 23:57:00

Η Άρσεναλ επλήγη από... ρουκέτα του Ντεμαράι Γκρέι στο 2ο λεπτό των καθυστερήσεων και ηττήθηκε από την Έβερτον με 2-1, παρά το γεγονός ότι προηγήθηκε στο σκορ.

Premier League: Ένα εκπληκτικό γκολ του Γκρέι στο 92' χάρισε στην Έβερτον τεράστια νίκη με 2-1 επί της Άρσεναλ.

Τα "ζαχαρωτά" έχαναν με 1-0 μέχρι το 79' από γκολ του Έντεγκααρντ, όμως έφτασαν σε επική ανατροπή στα τελευταία λεπτά, με τον Ριτσάρλισον να ισοφαρίζει και τον Γκρέι να φέρνει τούμπα το σκορ.