Facebook Pixel Βόλος - ΠΑΟΚ: Το καθαρίζει ο ΠΑΟΚ πριν το ημίχρονο! Το... κάρφωσε ο Ίνγκασον (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-01-23 18:01:00

Το καθαρίζει ο ΠΑΟΚ πριν το ημίχρονο! Το... κάρφωσε ο Ίνγκασον (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σκόρερ τον Ισλανδό στόπερ ο Δικέφαλος του Βορρά παίρνει σαφές προβάδισμα νίκης στον Βόλο πριν ολοκληρωθούν τα πρώτα 45 λεπτά.

Βόλος - ΠΑΟΚ: Αγκαλιά με τους τρεις βαθμούς της νίκης είναι ο Δικέφαλος του Βορρά και μάλιστα πριν ολοκληρωθεί το πρώτος μέρος στο Πανθεσσαλικό καθώς στο 29' ο Ίνγκασον έκανε το 2-0.

Μετά από εκτέλεση κόρνερ από τον Ζίβκοβιτς από τα αριστερά ο Κούρτιτς πήρε την πρώτη κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι, με τον Ισλανδό να έρχεται σαν... τρέιλερ στο δεύτερο και να σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα των γηπεδούχων.