Facebook Pixel ΑΕΚ Β’ - Ολυμπιακός Β’: "Φωτιά" στο φινάλε του ντέρμπι - Έξαλλοι στην ΑΕΚ Β’, ζήτησαν πέναλτι για χέρι - Δείτε τη φάση! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2023-01-13 17:20:00

"Φωτιά" στο φινάλε του ντέρμπι - Έξαλλοι στην ΑΕΚ Β’, ζήτησαν πέναλτι για χέρι - Δείτε τη φάση! (Vid)

Μία φάση που θα συζητηθεί έλαβε χώρα στο 85ο λεπτό, με τους Κιτρινόμαυρους να διαμαρτύρονται έντονα για πέναλτι σε χέρι του Ιμπαγάσα, αλλά τον διαιτητή να μην βλέπει παράβαση.

Ο Ολυμπιακός Β' νίκησε 2-1 την ΑΕΚ Β' σε ένα χορταστικό ντέρμπι, στη διάρκεια του οποίου δεν έλειψαν οι διαμαρτυρίες για τη διαιτησία.

Οι Κιτρινόμαυροι ζήτησαν πέναλτι στο 85ο λεπτό, όταν ο Ιμπαγάσα φάνηκε να κοντρολάρει την μπάλα με το χέρι μέσα στη μεγάλη περιοχή του Ολυμπιακού Β', ωστόσο ο διαιτητής δεν υπέδειξε παράβαση και το ματς συνεχίστηκε κανονικά.