26/01/20 - 08:44

Εκεί θα δούμε το ΑΕΚ-Ολυμπιακός σήμερα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!

Πολλή μπάλα λέμε!

Sportdog Team
Εκεί θα δούμε το ΑΕΚ-Ολυμπιακός σήμερα - Όλες οι αθλητικές τηλεοπτικές μεταδόσεις!
1.316views 0shares

Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

ΜΗΧΑΝΟΚΙΝΗΤΟΣ

11:55     WRC 2020, SS15 (Μόντε Κάρλο)                
COSMOTE SPORT 5

13:00     WRC 2020, SS16 (Μόντε Κάρλο)                
COSMOTE SPORT 5

ΧΑΝΤΜΠΟΛ

13:00     ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ιωνικός Ν.Φ., πρωτάθλημα        
ΕΡΤ Sports

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

13:00     Ατλέτικο Μαδρίτης – Λεγανές, Primera Division               
COSMOTE SPORT 2

13:30     Ιντερ – Κάλιαρι, Serie A 
NOVASPORTS 2

15:00     Μάντσεστερ Σ. – Φούλαμ, Κύπελλο Αγγλίας       
ONE

15:00     Αιγάλεω – Πανασπροπυργιακός, Football League             
ΕΡΤ3

15:00     Θέλτα – Εϊμπάρ, Primera Division             
 COSMOTE SPORT 7

15:00     Ξάνθη – ΟΦΗ, Super League       
ΕΡΤ SPORTS

15:00     Πανιώνιος – Ατρόμητος, Super League   
NOVASPORTS 1

15:30     Χρόνιγκεν – Αγιαξ, Ολλανδία     
NOVASPORTS 3

16:00     Ελλάς Βερόνα – Λέτσε, Serie A   
NOVASPORTS 5

16:00     Σαμπντόρια – Σασσουόλο, Serie A           
NOVASPORTS 4

16:00     Πάρμα – Ουντινέζε, Serie A         
NOVASPORTS 2

16:30     Βέρντερ Βρ. – Χόφενχαϊμ, Bundesliga     
COSMOTE SPORT 3

17:00     Εργοτέλης – ΠΑΣ Γιάννινα, Super League 2           
ΕΡΤ3

17:00     Χετάφε – Μπέτις, Primera Division           
COSMOTE SPORT 2

17:15     Παναιτωλικός – Αρης, Super League       
ΕΡΤ SPORTS

17:45     Αϊντχόφεν – Τβέντε, Ολλανδία  
NOVASPORTS 3

19:00     Ρόμα – Λάτσιο, Serie A  
NOVASPORTS 2

19:00     Σριούσμπερι – Λίβερπουλ, Κύπελλο Αγγλίας       
ONE

19:00     Λεβερκούζεν – Φορτούνα Ντ., Bundesliga            
COSMOTE SPORT 3

19:30     Πάσος Φερέιρα – Μπανφίκα, Liga NOS 
 COSMOTE SPORT 1

19:30     Ρεάλ Σοσιεδάδ – Μαγιόρκα, Primera Division     
COSMOTE SPORT 2

19:30     ΑΕΚΟλυμπιακός, Super League             
NOVASPORTS 2

21:45     Νάπολι – Γιουβέντους, Serie A   
NOVASPORTS 2

22:00     Λιλ – Παρί Σ.Ζ., Ligue 1   
NOVASPORTS

22:00     Βαγιαδολίδ – Ρεάλ Μαδρίτης, Primera Division 
COSMOTE SPORT 2

ΜΠΑΣΚΕΤ

14:00     Νίζνι – ΤΣΣΚΑ Μ., VTB United League      
COSMOTE SPORT 8

14:15     Γκαζιαντέπ – Φενέρμπαχτσε, TBF Super League 
COSMOTE SPORT 6

17:30     Ζενίτ – Ούνιξ Καζάν, VTB United League                
COSMOTE SPORT 7

19:00     Ιωνικός Ν. – Αρης, Basket League             
ΕΡΤ3

19:30     Εστουντιάντες – Μάλαγα, ACB League  
COSMOTE SPORT 6

22:30     Ντένβερ Νάγκετς – Χιούστον Ρόκετς, ΝBΑ           
COSMOTE SPORT

01:00     Νιου Ορλεανς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς, ΝBΑ             
COSMOTE SPORT 7

ΠΟΛΟ

20:00     Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (Α), τελικός    
ΕΡΤ Sports


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ