Facebook Pixel Παναθηναϊκός - Ατρόμητος: Τα highlights του 1-0 των Πρασίνων (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2018-12-16 22:45:00

Η γκολάρα του Μακέντα, το αμφισβητούμενο πέναλτι και τα δύο δοκάρια του Ατρομήτου (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τα highlights της νίκης του Παναθηναϊκού με 1-0.

Παναθηναϊκός - Ατρόμητος: Ένα συναρπαστικό παιχνίδι διεξήχθη στο ΟΑΚΑ, με τον Παναθηναϊκό να παίρνει μεγάλη νίκη επί του Ατρομήτου με 1-0 χάρη σε πανέμορφο γκολ του Μακέντα στο 24'.

Πάντως, πρωταγωνιστής του αγώνα ήταν ο Διούδης, ο οποίος απέκρουσε πέναλτι του Κουλούρη στο 63', αποτρέποντας την ισοφάριση. Πάντως, η απόφαση του διαιτητή Σιδηρόπουλου αμφισβητήθηκε έντονα προκαλώντας διαμαρτυρίες από τους Πράσινους.

Ο Ατρόμητος θα μπορούσε να πάρει τον βαθμό της ισοπαλίας, καθώς εκτός από το πέναλτι, είχε επίσης δύο δοκάρια, ένα με τον Γιαννούλη όταν δεν υπήρχε σκορ στο ματς, και ένα με τον Μπουσουλάτζιτς στο 6ο λεπτό των καθυστερήσεων.