Facebook Pixel Sportdog.gr | Ισοπαλία 1-1 στο θεσσαλικό ντέρμπι - Δείτε highlights από το Τρίκαλα-Ολυμπιακός Βόλου (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-10-13 17:35:00

Η ομάδα της Μαγνησίας έκλεψε στις καθυστερήσεις τον βαθμό.

Ισόπαλοι 1-1 αναδείχτηκαν Τρίκαλα και Ολυμπιακός Βόλου για την 3η αγωνιστική της Football League.

Οι γηπεδούχοι είχαν ανοίξει το σκορ στο 24ο λεπτό χάρη σε γκολ του Πελάεθ, ωστόσο στο τρίτο λεπτό των καθυστερήσεων δέχτηκαν την ισοφάριση από τον Γραικό, ο οποίος χάρισε τον βαθμό της ισοπαλίας στους φιλοξενούμενους.

Τρίκαλα (Αμανατίδης): Ζαρόπουλος, Γιαννίτσης, Οικονομόπουλος, Ντόσης, Σανδραβέλης, Ριζογιάννης, Τεγούσης, Τσίπρας, Λώττας (61′ Άλεξιτς), Πελάεθ (86′ Παπαγεωργίου), Σταματής (78′ Γρηγορόπουλος).

Ολυμπιακός Βόλου (Γράφας): Μακρυωνίτης, Γραικός, Μπουτζίκος, Βοσνακίδης, Φαζός (44′ Παπαϊωάννου), Τσιάρας, Σκοπελίτης, Ράντι (46′ Ντούνης), Κουτσιανικούλης, Στεφάνοβιτς (62′ Ρόκας), Τσίτας.