Ένα κακό πρώτο μισάωρο, ένας κακός διαιτητής και το άστοχο πέναλτι του Καραγκούνη, ήταν οι παράγοντες που στέρησαν από την Εθνική μας τους τρεις βαθμούς της νίκης μετά το 1-1 με την Πολωνία.

Ο Μπερντές σε αυτό το πρώτο Euroφωτορεπορτάζ σας παρουσιάζει, τον κόρακα διαιτητή, το δίλημμα του Σάντος για το ποιον θα βάλει στο τέρμα εναντίον της Τσεχίας και άλλη μια φώτο έκπληξη.

Μόνο ο Μπερντές αναγνώρισε μεταξύ των επισήμων τον καταζητούμενο πλέον, Ηλία Κασιδιάρη! Μάλιστα φήμες λένε ότι στο ημίχρονο πλάκωσε στα χαστούκια τον Ισπανό ρέφερι ώστε να είναι πιο προσεκτικός στο δεύτερο ημίχρονο.

ΥΓ. Το "δίλημμα" του Σάντος για τον τερματοφύλακα είναι ιδέα του φίλου, από το Facebook, Πάνου και τον ευχαριστώ!

Πηγή: berdesathlitikos.com