Facebook Pixel Δημήτρης Εμμανουηλίδης: Απίστευτος ο Εμμανουηλίδης! Οδηγεί τη Βέιλε στην κορυφή με νέα σούπερ εμφάνιση
| 2022-09-20 04:09:00

Απίστευτος ο Εμμανουηλίδης! Οδηγεί τη Βέιλε στην κορυφή με νέα σούπερ εμφάνιση

Ο Έλληνας επιθετικός φαίνεται ότι έχει βρει στην Δανία τον... παράδεισό του μιας και με τις εμφανίσεις που πραγματοποιεί με τη φανέλα της Βέιλε έχει καταφέρει να κάνει τους πάντες να μιλάνε για εκείνον.

Δημήτρης Εμμανουηλίδης: Εντυπωσιακός ήταν για ακόμα έναν αγώνα ο Έλληνας επιθετικός καθώς κατάφερε να βρει και πάλι δίχτυα κατά τη διάρκεια του αγώνα με την Χόμπρο, καθώς μόλις τρια λεπτά από την είσοδό του στον αγώνιστικό χώρο κινήθηκε παράλληλα και τελείωσε τη φάση με εξαιρετικό σουτ γράφοντας το 2-0, στο 76ο λεπτό.

Ο Δημήτρης Εμμανουηλίδης έφτασε αισίως τα πέντε γκολ και τις τέσσερις ασίστ στο φετινό πρωτάθλημα στις πρώτες δέκα αγωνιστικές της δεύτερης κατηγορίας της Δανίας με την Βέιλε να είναι στην πρώτη θέση του πρωταθλήματος, με 24 πόντους, έναν περισσότερο από την δεύτερη Χβιντόβρε.