Το σχόλιό του μετά την ήττα της ΑΕΚ από τον Παναιτωλικό με σκορ 1-0 μετέφερε στον αέρα του bwinΣΠΟΡ FM 94,6 ο Κώστας Κετσετζόγλου.

«Όπως και πέρυσι η ΑΕΚ φεύγει με πολύ κακό αποτέλεσμα από το Αγρίνιο. Έκανε καλό πρώτο ημίχρονο, έψαξε το γκολ με αρκετούς τρόπους και δημιούργησε ευκαιρίες. Υπάρχει μία κοβική φάση, η ανατροπή του Περέιρα από τον τερματοφύλακα, δεν δόθηκε πέναλτι αλλά είναι ξεκάθαρο ότι ο Τσάβες με το γόνατο ρίχνει κάτω τον Περέιρα.

Όταν είσαι ομάδα πρωταθλητισμού, ωστόσο, πρέπει να βρίσκεις ένα γκολ και πρέπει να παίρνεις αυτά τα παιχνίδια. Στο δεύτερο ημίχρονο, η προσωρινή απουσία του Βίντα έπαιξε καθοριστικό ρόλο για να μπει το γκολ. Ο Παναιτωλικός έπαιξε καθαρά, έπαιξε αυτό που μπορούσε, στάθηκε και λίγο τυχερός και πήρε τη νίκη. Όπως και να 'χει, η ΑΕΚ υπέστη οδυνηρή ήττα», είπε μεταξύ άλλων.