Facebook Pixel Σλάβια Πράγας - Παναθηναϊκός: Με... φτηνό γκολ πήρε προβάδισμα η Σλάβια - "Κοιμήθηκε" η Πράσινη άμυνα (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-08-04 21:01:00

Με... φτηνό γκολ πήρε προβάδισμα η Σλάβια - "Κοιμήθηκε" η Πράσινη άμυνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι Πράσινοι έδειχναν να αντέχουν χωρίς πρόβλημα την πίεση που προσπαθούσαν να ασκήσουν οι γηπεδούχοι όμως στις καθυστερήσεις του πρώτου μέρους οι Τσέχοι κατάφεραν και πήραν κεφάλι στο σκορ.

Σλάβια Πράγας - Παναθηναϊκός: Λίγα λεπτά μετά την απόφαση... σφαγή να μείνουν με 10 παίκτες οι Πράσινοι θα δεχθούν και γκολ, όταν μετά από εκτέλεση κόρνερ και... τρικυμία στην άμυνα αρχικά ο Γκάνεα θα καταφέρει να αποκρούσει την κεφαλιά πάνω στην γραμμή, όμως στη συνέχεια το σουτ από τον Στράνζ θα κάνει το 1-0.