Facebook Pixel Premier League: Ασταμάτητη η Μάντσεστερ Σίτι, 8-0 τη Γουότφορντ! (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2019-09-21 19:09:00

Πετούσε... φωτιές η Σίτι - Απίθανη οκτάρα κόντρα στη Γουότφορντ! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τρέλανε κόσμο η αρμάδα του Γκουαρδιόλα!

Premier League: Με τον πλέον εμφατικό τρόπο ξεπέρασε η Μάντσεστερ Σίτι την ήττα-σοκ από τη Νόριτς την προηγούμενη αγωνιστική, καθώς ξέσπασε στη Γουότφορντ, την οποία έκανε... θρύψαλλα με 8-0!

Η πρωταθλήτρια Αγγλίας έδειξε τις διαθέσεις από νωρίς ,αφού προηγήθηκε με 5-0 από το 18ο λεπτό!

Στο δεύτερο ημίχρονο η Σίτι χαμήλωσε ρυθμό και πέτυχε μόλις... τρία γκολ για το τελικό 8-0. Χατ τρικ πέτυχε ο Μπερνάρντο Σίλβα, δύο γκολ σκόραρε ο Μαχρέζ και από ένα πρόσθεσαν οι Νταβίντ Σίλβα, Αγκουέρο και Οταμέντι.

Κατά τα άλλα, η Σέφιλντ Γιουνάιτεντ έκανε την έκπληξη επικρατώντας εμ 2-0 στην έδρα της Έβερτον, ενώ η Μπέρνλι νίκησε 2-0 τη Νόριτς.