Facebook Pixel Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός: Τα highlights του 1-0 (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2021-02-22 22:28:00

"Χαρακίρι" ΠΑΟ στο Αγρίνιο - Η γκολάρα Εντινγκά και οι απίθανες ευκαιρίες του Τριφυλλιού! (ΒΙΝΤΕΟ)

Παναιτωλικός - Παναθηναϊκός: Ο Παναθηναϊκός αν και είχε στη διάθεσή σχεδόν 90 λεπτά του να «γυρίσει» το 1-0 που έκανε στο 6’ με φανταστικό σουτ ο Εντινγκά για τον Παναιτωλικό, αποδείχθηκε ιδανικός αυτόχειρας.

Με μοναδική φάση στο πρώτο μέρος για τους «πράσινους» το ακυρωμένο, σωστά, γκολ του Μαουρίτσιο, οι παίκτες του Λάζλο Μπόλονι μπήκαν με το… μαχαίρι στα δόντια στο δεύτερο ημίχρονο, όμως πόνταραν χωρίς  τον Μελίσσα που… κατέβασε τα ρολά οδηγώντας την ομάδα του Αγρινίου σε μια πολύ σημαντική νίκη στη μάχη που δίνει για την αποφυγή του υποβιβασμού.