Facebook Pixel Serie A: Όρθια στις καθυστερήσεις η Ίντερ στο Τορίνο - Ξεφεύγει η Μίλαν (ΒΙΝΤΕΟ)
| 2022-03-14 00:03:00

Όρθια στις καθυστερήσεις η Ίντερ στο Τορίνο - Ξεφεύγει η Μίλαν (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρωταθλητές ήταν αντιμέτωποι με την ήττα απέναντι στην Γκρανάτα όμως ένα γκολ του Αλέξις Σάντσες στο 90+3' τους έδωσε τον βαθμό της ισοπαλίας όμως παράλληλα είδαν την Μίλαν να ξεφεύγει στους τέσσερις πόντους.

Serie A: Δύο πολύ σημαντικούς βαθμούς άφησε η Ίντερ στο Τορίνο, απέναντι στην τοπική ομάδα, στην προσπάθεια που κάνει να διατηρήσει τα σκήπτρα του πρωταθλήματος μένοντας στο 1-1 με την Γρανάτα, ενώ τα πράγματα θα μπορούσαν να είναι χειρότερα να ο Αλέξις Σάντσες δεν έβρισκε δίχτυα στο 90+3'.

Οι γηπεδούχοι ήταν αυτοί που είχαν ανοίξει το σκορ με τον Μπρέμερ στο 12', με τον Χιλιανό επιθετικό να χαρίζει στις καθυστερήσεις τον χρυσό βαθμό στους Νερατζούρι, που όμως πλέον βλέπουν την Μίλαν να έχει ξεφύγει στο +4 στην κορυφή του πρωταθλήματος, με τους Ροσονέρι να έχουν έναν αγώνα περισσότερο.